неділя, 15 березня 2015 р.

Актуальність досвідуЯк ти, навчаючи інших, не навчаєшся сам?
Сильний учитель – хто є сильним учнем.
Апостол Павло. 
 

«Увійти в сонм богів може тільки філософ, любитель знань», –  сказав античний філософ Платон більше двох тисяч років назад. «Знання є сила, сила є знання», – проголосив видатний вчений Френсіс Бекон більш ніж 360 років тому.
Життя складається з хвилин, годин, днів. «Завтра» дуже швидко перетворюється на «сьогодні». Усе, завойоване нами зараз, неминуче відлунюється в майбутній долі наших вихованців.
Тому ми, вчителі-словесники, покликані самим життям плекати конкурентоспроможну творчу особистість, яка зможе застосувати набуті знання і вміння в будь-якій, навіть несподіваній ситуації. А якщо їх немає, цих знань і вмінь, знати, де їх знайти, кого запитати. Уміти, хотіти, бути готовим знайти і запитати – девіз сьогодення. 
Наше РМО вчителів української мови і літератури намагається іти в ногу з часом, виховуючи засобами слова творчі обдарування для нашої держави. 
Так, починаючи із 2011-2012 н.р., РМО вчителів української мови і літератури впродовж 5 років працювало над  проблемною темою «Розвиток творчих здібностей філологічно обдарованих дітей на уроках і в позаурочний час». 
  
 

 


1 коментар:

  1. Районне методичне об"єднання учителів української мови та літератури Михайлівського району на чолі із незмінним керівником РМО Плоскою Ніною Іванівною дійсно має великий досвід роботи з цього питання. Результатом є переможці обласного та всеукраїнського рівнів. Своїм досвідом вони ділилися у 2012 році на обласному семінарі методистів та керівників РМО учителів української мови Запорізької області за що безмежно вдячні.

    ВідповістиВидалити